دستگاه ضد عفونی کننده دست

تومان - تومان

دستگاه ضد عفونی کننده دست

مقدمه

امروزه رعایت بهداشت از اهمیت بالایی برخوردار است و در دسترس قرار دادن دستگاه ضد عفونی کننده دست در مکان‌های عمومی و پرتردد، یا حتی در خانه، نه‌تنها راهی برای تشویق عادات بهداشتی خوب است، بلکه به وضوح نشان می‌دهد که به سلامت افراد، اهمیت می‌دهید. با توجه به ضرورت استفاده و تنوع محصولات، لازم است که پیش از خرید دستگاه ضد عفونی کننده اطلاعاتی درباره ویژگی‌ها و سازوکار آن‌ها کسب کنید، که در ادامه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خرید دستگاه ضد عفونی کننده دست با بهترین قیمت بازار 

انتشار ویروس‌های مختلف و قرنطینه‌های طولانی‌مدت باعث ایجاد نگرانی افراد، حتی در باز کردن درب خانه‌های خود شده است. بااین‌حال سازوکار و محصولات خاصی وجود دارد که می‌تواند به کنترل انتشار ویروس و ضد عفونی کردن محیط‌های مختلف، کمک کند. اخیراً افزایش میزان تقاضای مواد ضد عفونی، نشان‌دهنده افزایش اهمیت مراقبت از سلامت و بهداشت است و افراد به طور مداوم، دست‌های خود را پس از تماس با اشیاء مختلف ضد عفونی می‌کنند.

بنابراین استفاده از دستگاه ضد عفونی کننده دست، می‌تواند در کاهش انتشار عوامل بیماری‌زا، نقش بسزایی داشته باشد. دستگاه‌های ضد عفونی کننده دست انواع مختلفی دارند که از کاربردی‌ترین آن‌ها می‌توان به نمونه‌های اتوماتیک و پدالی اشاره کرد. درواقع دستگاه‌های ضد عفونی کننده دست دارای سازوکاری خودکار یا مکانیکی، برای انتشار مقدار مشخصی از مواد ضد عفونی کننده هستند.

انواع دستگاه ضد عفونی کننده دست را می‌توانید در مکان‌هایی مانند: ورودی بیمارستان‌ها، بانک‌ها، رستوران‌ها، ورودی سیستم‌های حمل و نقل عمومی و...، مشاهده کنید. برای استفاده از این دستگاه‌ها تنها کافی است که به اندازه کافی به دستگاه نزدیک شوید و سپس ژل ضد عفونی به صورت خودکار توسط سنسور، به مدت 5 ثانیه روی دست شما قرار می‌گیرد و سپس دستگاه خاموش می‌شود، و یا لازم است که پدال دستگاه را توسط پا فشار دهید و به ژل ضد عفونی، دسترسی داشته باشید.

در خرید دستگاه ضد عفونی کننده دست به چه نکاتی توجه کنیم؟

عوامل مختلفی وجود دارد که هنگام خرید دستگاه ضد عفونی کننده دست، باید به آن‌ها توجه داشته باشید و متناسب با شرایط و محل استفاده، بهترین گزینه را انتخاب کنید. در ادامه به بیان برخی از این عوامل خواهیم پرداخت:

  • نوع دستگاه

همان‌طور که پیش‌ازاین اشاره شد، دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک و پدالی نمونه‌های از متداول‌ترین دستگاه‌های ضد عفونی کننده هستند، که هر یک از آن‌ها سازوکار متفاوتی دارد.

  1. دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک

نمونه‌های اتوماتیک به صورت دیواری و ایستاده ارائه می‌شوند و کاربری بسیار آسانی ارائه می‌دهند. بدین ترتیب افراد می‌توانند بدون تماس فیزیکی، به سرعت و سادگی، فرآیند ضد عفونی دست‌های خود را انجام دهند. این دستگاه‌ها دارای سنسورهای داخلی هستند که به سادگی وجود دست را تشخیص داده و به صورت خودکار، مایع ضد عفونی کننده را منتشر می‌کنند. این دستگاه‌ها بالاترین سطح حفاظت از دست‌ها، در برابر باکتری‌ها و ویروس‌های مختلف را ارائه می‌کنند. علاوه بر این دستگاه‌های ضد عفونی کننده اتوماتیک می‌توانند به خوبی از هدر رفتن مایع ضد عفونی کننده جلوگیری کنند.

  1. دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

دستگاه ضد عفونی دست پدالی نیز سازوکار آسانی ارائه می‌دهد؛ درواقع زمانی که کاربران پدال را به وسیله پا فشار دهند، مقدار ثابتی از ماده ضد عفونی، در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد. این دستگاه‌ها بسیار مفید و کاربردی، و دارای قابلیت حمل و نقل هستند. دستگاه‌های ضد عفونی کننده پدالی، معمولاً دارای ارتفاع‌های قابل تنظیم هستند و می‌توانند مخزن‌هایی با اندازه‌های متفاوت را پشتیبانی کنند. با استفاده از دستگاه ضد عفونی کننده پدالی، می‌توانید بدون نیاز به لمس، فرآیند ضد عفونی کردن را به خوبی انجام دهید.

  • فضای دسترسی

در هنگام خرید دستگاه ضد عفونی کننده دست، حتماً به فضای در دسترس خود توجه داشته باشید و نمونه‌های متناسب با محل استفاده را انتخاب نمایید. به عنوان مثال: دستگاه‌های اتوماتیک دیواری می‌تواند گزینه مناسب‌تری برای فضاهای محدود باشد، و نمونه‌های ایستاده گزینه مناسبی برای فضاهای پرتردد هستند. همچنین در نظر داشته باشید که این دستگاه معمولاً نزدیک به درب ورودی نصب خواهد شد.

  • محل استفاده

با توجه به مکانی که قصد استفاده از دستگاه ضد عفونی را در آن دارید، می‌توانید از مدل‌های مناسب استفاده کنید. معمولاً در محل‌هایی مانند: مدارس، مراکز خرید و...، که ترافیک تردد بالاست، از نمونه‌های اتوماتیک و در محل‌هایی مانند بانک‌ها، شرکت‌های خصوصی و...، از نمونه‌های پدالی استفاده می‌شود.

همچنین توجه به نکات زیر می‌تواند در تجربه خریدی رضایت‌بخش‌تر و دستیابی به نتایج بهتر، مؤثر باشد:

  • از دستگاه‌هایی با حجم مخزن متناسب با میزان تردد در مکان موردنظر استفاده کنید.
  • دستگاه ضد عفونی کننده دست را حتماً با گارانتی معتبر تهیه کنید.
  • حتماً درباره سازوکار و نحوه مراقبت از دستگاه، از فروشنده یا متخصصان مربوطه، سؤال کنید.
  • قیمت دستگاه ضد عفونی کننده را با بودجه موردنظر مطابقت دهید و به‌صرفه‌ترین، درعین‌حال باکیفیت‌ترین نمونه را انتخاب کنید.

قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست

قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست تحت تأثیر عوامل مختلفی تعیین می‌شود؛ به عنوان مثال مواردی مانند: منبع تغذیه دستگاه، کشور سازنده، نحوه عملکرد سنسور، گارانتی و خدمات پس از فروش و...، همگی در قیمت نهایی دستگاه ضد عفونی تأثیرگذارند. بنابراین نمی‌توان قیمت واحدی برای نمونه‌های مختلف آن تعیین نمود؛ لذا به منظور اطلاع از قیمت دقیق دستگاه‌های ضد عفونی کننده دست می‌توانید نمونه‌های مختلف را در فروشگاه طب پایتخت مشاهده کنید و یا با مشاوران ما در تماس باشید.

با توجه به مزایا و عملکردی که دستگاه ضد عفونی کننده دست ارائه می‌دهد؛ می‌توان گفت که ارزش سرمایه‌گذاری در قیمت‌های موردنظر را دارد و می‌تواند سلامت شما و مراجعه‌کنندگان را در محل کار، تضمین کرده و از انتشار بیماری‌های مختلف جلوگیری کند.

بهترین برندهای دستگاه ضد عفونی کننده دست

ازآنجایی‌که باارزش‌ترین دارایی هر انسان سلامت اوست، برای خرید محصولات مرتبط با حوزه سلامت و درمان، باید به دنبال بهترین برندهای موجود باشید. با این کار ضمن اطمینان از کیفیت، می‌توانید بهترین عملکردها را از محصولات دریافت کنید. برای خرید دستگاه ضد عفونی کننده دست نیز می‌تواند برندهای آذین صنعت، بریمیکس، اسمارت سپت و...، را به عنوان بهترین برندهای موجود در نظر بگیرید. این دستگاه‌ها مطابق با استانداردهای روز و با بهترین مواد اولیه و جدیدترین فناوری‌ها ساخته شده‌اند و سطوح بالایی از کیفیت را به کاربران ارائه می‌کنند.

موارد ذکرشده تنها بخشی از نمونه‌های مختلف دستگاه ضد عفونی کننده دست هستند؛ سایر نمونه را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت‌ها می‌توانید در طب پایتخت موردبررسی و مقایسه قرار دهید. همچنین اگر به اطلاعات بیشتری برای خرید نیاز دارید، می‌توانید با مشاوران طب پایتخت، در ارتباط باشید.