فایل پرونده و نگهدارنده فایل ( چارت )

تومان - تومان

خرید چارت پرونده بیمارستانی با قیمت مناسب

اگر قصد خرید چارت پرونده بیمارستانی را دارید با ما در تجهیزات پزشکی طب پایتخت و این مقاله همراه باشید. تلاش ما این است تا به شما کمک کنیم بهترین مدل این وسیله را با قیمتی مناسب انتخاب و خریداری نمایید. از آنجا که خرید این کالا به صورت انبوه انجام می‌شود بنابراین کیفیت و قیمت اهمیت زیادی برای خریدار و بیمارستان دارد. آیا میدانید که یک جا پرونده ای مناسب برای بخش‌های مختلف بیمارستان چه ویژگی‌هایی دارد؟ آیا تفاوت بین جا پرونده ای های بیمارستانی را میدانید؟ آیا میدانید چه عواملی بر قیمت آنها تأثیر گذار است؟

برای خرید چارت پرونده پزشکی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

چارت پرونده بیمارستانی یا همان جای پرونده بیمار یکی از پراستفاده‌ترین کالاها در بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و کلینیک‌ها می‌باشد. از آنجا که بارها در دست پرستار و پزشکان مختلف دست به دست می‌شود باید کیفیت بالایی داشته باشد و مدت زمان بیشتری شکل ظاهری خود را حفظ نماید و قابلیت استریل کردن با الکل را داشته باشد. همچنین در برابر آب و برخی از داروها مقاومت داشته باشد. اینها تنها برخی است موارد لازم برای خرید چارت پرونده بیمارستانی هستند.

در هنگام خرید چارت علائم حیاتی ممکن است اهمیت داشته باشد که چه حجمی از کاغذ را می‌تواند تحمل نماید. به عنوان مثال برخی از چارت‌ها  یک گیره و برخی دیگر دو گیره هستند و این برای بیمارانی که مدت زمان بیشتری در بیمارستان بستری هستند و یا به صورت متوالی به بیمارستان مراجعه می‌کنند مناسب تر است.

قیمت چارت پرونده بیمارستانی چگونه است؟

قیمت چارت پرونده بیمارستانی یا همان جای پرونده بیمار همان گونه که عنوان شد به عوامل متعددی بستگی دارد. پیش از این راجع به نکاتی که هنگام خرید چارت علائم حیاتی باید به آن‌ها توجه کنید صحبت کردیم. حال باید بدانیم تمام نکاتی که عنوان شد در قیمت نهایی تأثیر خواهد داشت. به عنوان مثال خرید چارت تک گیره کمی ارزان تر از چارت دو گیره می‌باشد. همچنین جنس چارت می‌تواند تأثیر زیادی بر قیمت نهایی داشته باشد. شما می‌توانید یک جای پرونده فلزی آلومینیومی انتخاب کنید که مقاومت بالایی در برابر آب الکل و زنگ‌زدگی داشته باشد و البته معایبی هم چون تیزی و برندگی دارد. این نوع چارت نسبت به چارت‌های با جنس فایبرگلاس گرانتر است زیرا همان‌طور که می‌دانیم فلزها همیشه از کالاهای گران قیمت در سراسر جهان می‌باشند.

در عین حال سنگین تر نیز هستند. به هر حال اگر خرید جنس فلزی برای شما مقرون به صرفه نیست می‌توانید انواع فایبرگلاس یا مقوایی با پوشش فویل و پلاستیک را انتخاب نمایید. انتخاب شما هر چه که باشد می‌توانید از مشاوران ما در تجهیزات پزشکی طب پایتخت کمک بگیرید و بهترین را طبق نیاز خود انتخاب نمایید. همچنین از دیگر عوامل مؤثر در قیمت چارت پرونده بیمارستانی می‌توان به برند و شهرت کالا اشاره نمود. انواع برند خارجی این محصول می‌تواند قیمت بیشتری نسبت به انواع ایرانی آن داشته باشد.

مشخصات چارت پرونده کارامد چیست؟

با توجه به اینکه این کالا بیشترین کاربرد را هنگام مراجعه به بیمار دارد و توسط افراد زیادی همچون پرستاران و پزشکان و دیگر پرسنل بیمارستان بارها مورد بررسی قرار می‌گیرد باید ویژگی‌های برای استفاده مؤثر داشته باشد. بنابراین یک چارت  پرونده کارآمد چارتی است که بتوان بعد از استفاده آن را در معرض دید بالا یا پایین تخت بیمار آویز کرد. بنابراین هنگام خرید چارت پرونده بیمارستانی باید به داشتن گیره برای آویز کردن آن به لبه تخت دقت نمایید. همچنین باید دارای یک لولا برای حفاظت از برگه‌ها در برابر انواع دارو باشد. علاوه بر این لولا که مانند یک کتاب عمل می‌کند جنس آن نیز اهمیت زیادی دارد. به عنوان مثال چارت علائم حیاتی در بخش سوختگی بهتر است از جنس فلزی انتخاب شود. در بخش کودکان نیز بهتر است از جنس فایبرگلاس سبک با رنگ‌های متنوع استفاده شود. همچنین بهترین نوع این کالا بهتر است به صورت کتابی باز شود و در واقع لولای از قسمت طولی باز و بسته شود تا کار کردن با آن راحت تر باشد. بنابراین تا اینجا دریافتیم که یک جای پرونده کارآمد بهتر است فلزی دو برگ و دو گیره باشد که ب صورت کتابی باز و بسته شود.

ما در تجهیزات پزشکی طب پایتخت به شما کمک می‌کنید تا بهترین نوع این کالا را خریداری نمایید. همچنین مشاوران ما می‌توانند با آشنایی بیشتر نسبت به کالای شما قیمت مناسب تر است و همچنین کیفیت بهتری دارد به شما معرفی نمایند. انواع چارت بیمار را در مدل‌های خارجی و ایرانی فلزی و فایبرگلاس یا حتی مقوایی انواع تک یا دو برگی، انواع تک گیره یا دو گیره و غیره از ما بخواهید. همچنین ما می‌توانیم دیگر کالاهای مورد نیاز شما را برای بخش‌های بیمارستانی با کیفیت و قیمت مناسب تهیه نماییم.