کفی کفش طبی

تومان - تومان

کفی طبی کفش چیست؟

یکی از مهم‌ترین پوشیدنی‌هایی که انسان‌ها از آن استفاده می‌کنند، کفش‌ها هستند. این محصولات از پاها در مقابل عوامل آسیب‌رسان محافظت کرده و سبب می‌شوند تا پاها، قادر به تحمل وزن بدن باشند. از این رو باید در انتخاب آن‌ها نهایت دقت را به خرج دهید. البته لازم به ذکر است که کفش به تنهایی قادر نیست، سلامت پاهای شما را تضمین کند. بلکه برای این امر باید از کفی کفش طبی استفاده کنید.

این محصولات در انواع مختلفی تولید می‌شوند. از این رو باید در انتخاب و خرید آن‌ها به نکات مهمی توجه شود. برای آشنایی با این نکات و ویژگی‌های کفی های طبی، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

خرید کفی کفش طبی

به هنگام خرید کفی های طبی باید به مراکز معتبر مراجعه کنید. در غیر این صورت احتمال این که از کیفیت و کارایی محصول خریداری شده رضایت داشته باشید، بسیار کم خواهد بود. یکی از مراکز معتبر در زمینه فروش انواع کفی های طبی، مرکز طب پایتخت است. این مرکز ارائه کننده انواع تجهیزات درمانی باکیفیت بوده و این محصولات را با قیمت‌های مقرون به صرفه‌ای به فروش می‌رساند.

نکات خرید کفی کفش طبی

کفی طبی در واقع یکی از تجهیزات کمک درمانی به شمار می رود. استفاده از این محصول سبب می‌شود تا کاربران از بسیاری از مشکلات در امان بوده و از آسیب به ستون فقرات و پاهای خود جلوگیری کنند.

البته این در صورتی است که این کفی را با دقت انتخاب کرده و محصولی استاندارد را خریداری کنید. به همین دلیل کارشناسان توصیه می‌کنند به هنگام انتخاب و خرید انواع کفی طبی کفش به نکات مهمی توجه کنید. این نکات به شرح زیر هستند:

 • توجه به نوعی کفی طبی: یکی از مهم‌ترین نکاتی که افراد باید به هنگام خرید کفی کفش طبی باید به آن توجه کنند توجه به نوع آن است. این محصولات در انواع مختلفی شامل کفی طبی برای قوس کف پا، کفی مناسب برای رفع درد در ناحیه جلوی پا، کفی مناسب برای آرتروز، کفی مناسب برای صافی کف پا، کفی مناسب برای دیابتی ها و ... تولید می‌شود. از این رو متناسب با شرایط خود باید این محصول را انتخاب و خریداری کنید.
 • توجه به جنس کفی کفش: عامل مهم دیگر که باید در خرید این محصولات به آن توجه شود جنس این محصولات است. تولیدکنندگان انواع کفی های طبی برای تولید این محصولات از متریالی چون پارچه، چرم از نوع طبیعی و مصنوعی و ... استفاده می‌کنند. هر کدام از این متریال دارای ویژگی‌های خاصی بوده و طول عمر متفاوتی دارند. از این رو مهم است که به جنس آن توجه شده و تا حد امکان نسبت به خرید کفی های ساخته شده از چرم طبیعی اقدام کنید.
 • انتخاب سایز مناسب کفی کفش: در انتخاب کفی طبی باید به سایز پای خود توجه داشته باشید. دقت کنید که اندازه این کفی نباید از سایز پای شما بزرگ‌تر یا کوچک‌تر باشد.
 • توجه به قیمت کفی طبی: قیمت کفی کفش طبی از دیگر مواردی است که باید خریداران به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند. قیمت این کفی ها با توجه به ابعاد آن‌ها، جنس به کار رفته در تولید این کفی ها و برند تولیدکننده آن متفاوت خواهد بود.
 • توجه به ویژگی‌های ساختاری کفی طبی: توجه داشته باشید تا کفی منتخب شما دارای ساختاری باشد که هوا به خوبی در آن جریان یافته و پاها تنفس مناسبی داشته باشند. در غیر این صورت احتمال این که پاها عرق کرده و بوی بدی بدهند و یا تاول هایی در پاها ایجاد شود وجود خواهد داشت.
 • انتخاب کفی از میان محصولات برندهای معتبر: به این موضوع دقت کنید که برندهای معتبر به منظور جلب رضایت مشتریان خود و افزایش فروش محصولات، از بهترین متریال استفاده کرده و آن‌ها را با توجه به استانداردهای تعیین شده طراحی می‌کنند. از این رو کیفیت و طول عمر آن‌ها در بالاترین سطح ممکن خواهد بود.

چه کسانی به کفی کفش طبی نیاز دارند

شاید این سؤال برای شما پیش آمده باشد که چه کسانی می‌توانند از کفی کفش طبی استفاده کنند؟ در پاسخ باید گفت این محصولات به تناسب ویژگی‌هایی که دارند موجب رفع انواع درد در قسمت پاها شده و آن‌ها را درمان می‌کند. از این رو افراد زیر می‌توانند از آن استفاده کنند:

 • افراد مبتلا به تورم و درد در قسمت مچ یا کف پاها
 • افرادی که به تازگی جراحی کرده اند
 • افراد مبتلا به پلانتار فاسیا
 • افراد مبتلا به خار پاشنه
 • افراد مبتلا به بونیون
 • افراد مبتلا به صافی کف پا
 • افراد مبتلا به دیابت
 • افراد مبتلا به آرتروز

قیمت کفی کفش طبی

خوشبختانه به دلیل پیشرفت هایی که در حوزه پزشکی و طراحی و تولید انواع تجهیزات درمانی صورت گرفته است شاهد تولید انواع کفی های طبی هستیم. این محصولات در انواع و سایزهای مختلف تولید شده‌اند. در ضمن برندها و کشورهای تولید کننده این محصولات نیز با هم فرق دارند.

همین ویژگی ها باعث می‌شود تا قیمت این تجهیزات با هم فرق داشته باشد. از این رو شما به هنگام خرید کفی کفش طبی باید متناسب با نوع کفی انتخاب شده، هزینه‌های متفاوتی پرداخت کنید. به این صورت که کفی طبی سیلیکونی دارای قیمت متفاوتی از کفی های دیگر بوده و یا کفی های بزرگ دارای قیمت بیشتری نسبت به کفی های کوچک می‌باشند.

بهترین برندهای کفی کفش طبی

کفی های طبی توسط برندهای مختلفی طراحی و تولید می‌شوند؛ اما در میان آن‌ها، برخی از برندها به دلیل عملکرد مناسب خود به عنوان برندهای معتبر در این زمینه شناخته می‌شوند. از جمله آن‌ها می توان موارد زیر را نام برد:

 • آدور
 • تن یار
 • پاک سمن
 • طب و صنعت

کفی های طبی از تجهیزات درمانی کارآمد به شمار می‌روند که باعث بهبود وضعیت پاها شده و درد در این قسمت را کاهش می‌دهند. به این ترتیب از بروز خطرات جدی در قسمت ستون فقرات نیز جلوگیری می‌شود. به همین دلیل توصیه می‌شود کفی کفش طبی را از میان محصولات باکیفیت و از مراکز مجاز خریداری کنید.