میز کنار تخت بیمار

تومان - تومان

میز کنار تخت بیمار

مبلمان بیمارستانی از جمله تجهیزاتی هستند که امروزه مورد توجه زیاد قرار گرفته و در اکثر مراکز درمانی و یا حتی در منازل از آن‌ها به وفور استفاده می‌شود. یکی از این تجهیزات، میز کنار تخت بیمارستانی است. این محصول دارای طراحی خاصی بوده و با توجه به ساختاری که دارد می‌توان از آن برای موارد مختلفی استفاده کرد.

اگر شما نیز بیماری در منزل دارید و یا برای مصارف بیمارستانی نیاز به خرید این نوع میزها دارید باید ابتدا با کاربردها، انواع و نکات لازم برای انتخاب و خرید بهترین نوع این میزها آشنا شوید. برای آشنایی با این موارد، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

خرید میز کنار تخت بیمارستانی

مبلمان بیمارستانی که میز کنار تخت بیمارستان نیز جزو آن‌ها محسوب می‌شود از تجهیزاتی هستند که کار همراهان و پرستاران را راحت‌تر می‌کنند. این میزها به هنگام پرستاری، پذیرایی از بیمار یا سالمند و همچنین در مواردی مانند یادداشت وضعیت بیمار و ... به کمک افراد می‌آید. به همین دلیل نیز تولیدکنندگان این محصولات، آن‌ها را در انواع مختلف ثابت و متحرک تولید کرده‌اند. هرکدام از این میزها دارای ویژگی‌ها و در نتیجه، کاربری‌های مختلفی بوده و بر اساس آن نیز دارای قیمت‌های مختلفی هستند.

اما گذشته از این موارد، به دلیل این که این تجهیزات در طول روز به دفعات مورد استفاده قرار می‌گیرند باید طراحی استانداردی داشته باشند، با استفاده از متریال مناسب تولید شده باشند و در نهایت، از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشند. از این رو توصیه می‌شود برای خرید میز کنار تخت بیمارستانی به مراکز معتبر مراجعه کنید.

طب پایتخت به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه‌های عرضه‌کننده انواع تجهیزات درمانی و بیمارستانی می‌تواند بهترین گزینه برای خرید این محصولات باشد. در این مرکز، این تجهیزات در ابعاد، رنگ‌ها و انواع مختلف به مشتریان عرضه می‌شود. تمامی این محصولات دارای کیفیت فوق‌العاده‌ای بوده و با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه‌ای به فروش می‌رسند. از این رو با خرید از این مجموعه، می‌توانید خریدی مقرون‌به‌صرفه را تجربه کنید.

نکاتی که برای خرید میز کنار تخت بیمارستان باید بدانید

همان‌گونه که در بخش‌های قبل نیز گفته شد، میز کنار تخت بیمار از جمله مهم‌ترین تجهیزات موردنیاز برای مراقبت و پذیرایی از این افراد به شمار می‌رود. این محصولات، علاوه بر بیمارستان‌ها، در منازل و محل نگهداری از سالمندان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در تولید و ساخت این تجهیزات باید به اصول بهداشتی و استانداردهای مختلفی توجه کرد؛ اما متأسفانه برخی از تولیدکنندگان به این موارد بی‌توجه می‌باشند. به همین دلیل نیز شاهد وجود انواع میز کنار تخت بیمارستانی با کیفیت‌ها و قیمت‌های مختلف در بازار هستیم.

با توجه به این گفته‌ها می‌توان چنین دریافت که برای خرید این میزها باید به نکات مهمی توجه نمود. این نکات به شرح زیر هستند:

 • توجه به جنس میز: میزهای کنار تخت بیمار با استفاده از متریالی با کیفیت‌های مختلف ساخته می‌شود. به صورتی که امروزه شاهد تولید این میزها در جنس‌های فلزی، پلاستیکی، فایبر گلاس و ... هستیم. هرکدام از این میزها با توجه به خاصیت متریال به کار رفته در تولید آن‌ها دارای طول عمر مختلفی بوده و قیمت متفاوتی دارند. شما با توجه به شرایط محل نگهداری از بیمار و مصارف مورد نظر می‌توانید هرکدام از آن‌ها را انتخاب کنید.
 • توجه به نوع میز: این محصولات در انواع ثابت و متحرک تولیدشده‌اند. انواع چرخ‌دار آن‌ها به راحتی قابل جابجایی هستند. در ضمن این محصولات را می‌توانید با رویه متحرک و ثابت نیز تهیه کنید.
 • توجه به قیمت میز: با توجه به ویژگی‌هایی که میز کنار تخت بیمارستان دارد، قیمت‌های متفاوتی برای آن‌ها در نظر گرفته شده است. با خرید این محصولات از مراکز معتبر می‌توانید از کیفیت، کارایی و قیمت این محصولات، آسوده خاطر باشید.
 • قابلیت های میز: به این موضوع دقت کنید که ارتفاع میز، قابل تنظیم بوده و بتوان آن را شستشو داد. در غیر این صورت، استفاده از آن با دردسرهایی همراه خواهد بود.

قیمت میز کنار تخت بیمارستانی

همان‌گونه که عنوان شد، قیمت میز کنار تخت بیمارستانی دارای رنج مختلفی است. در تعیین این قیمت‌ها به فاکتورهای مختلفی توجه شده و در نهایت، قیمت نهایی میز تعیین می‌شود. شما نیز می‌توانید با توجه به این پارامترها و بودجه در دسترس خود، اقدام به خرید این تجهیزات نمایید.

از عوامل تأثیرگذار بر قیمت این میزها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • کشور سازنده میز کنار تخت بیمار
 • برند تولید کننده محصولات
 • رعایت استانداردها در تولید میز
 • برخورداری از گواهینامه های معتبر
 • چرخ‌دار بودن میز
 • قابلیت شستشوی میزهای کنار تخت بیمارستانی
 • قابلیت تنظیم ارتفاع میز
 • وزن قابل تحمل
 • و ...

بهترین برند های میز کنار تخت بیمار

در بازار تجهیزات و مبلمان بیمارستانی، برندهای مختلفی حضور دارند. هرکدام از این برندها با توجه به استانداردهای خاصی، اقدام به طراحی و تولید این محصولات می‌کنند. در ضمن در هرکدام از این کمپانی‌ها از متریال و مواد اولیه‌ای با کیفیت‌های مختلف برای ساخت این میزها استفاده می‌شود. در نتیجه این موارد، کیفیت و طول عمر میز کنار تخت بیمارستانی تولید شده در هرکدام از این برندها با هم تفاوت دارد.

به همین جهت خریداران این محصولات باید به هنگام خرید، دقت کافی به خرج داده و محصولی مناسب برای خرید، انتخاب و خریداری نمایند. یکی از این موارد، توجه به برند تولیدکننده این میزها است. از جمله برندهای معتبر فعال در این حوزه، برند پیاور است. این برند، سابقه درخشان در زمینه تولید این میزها داشته و محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب به بازار عرضه می‌کند.

جمع‌بندی

میزهای کنار تختی مناسب برای بیماران، از جمله تجهیزاتی هستند که در مراکز درمانی، نگهداری از سالمندان و حتی در منازل برای نگهداری از بیماران مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تجهیزات در انواع مختلفی در بازار عرضه می‌شوند. هرکدام از آن‌ها نیز دارای کارایی و کیفیت متفاوتی هستند. از این رو مهم است به هنگام خرید این محصولات، به کیفیت ساخت، متریال مورد استفاده در ساخت آن‌ها و نحوه طراحی این محصولات دقت کنید.

با خرید میز کنار تخت بیمارستانی از مراکز معتبر فعال در زمینه فروش این محصولات می‌توانید میزهایی با کیفیت بالا و قیمت‌های مناسب، خریداری نمایید.