میکروست

تومان - تومان

میکروست 

یکی از ابزار‌های پرکاربرد در پزشکی و درمان میکروست است. امروزه با توجه به گسترش علم و تکنولوژی ابزارهای زیادی طراحی می‌شوند که برای ساده‌تر کردن امر درمان به کار ‌می‌روند؛ این محصول که با این حال که ممکن است به تازگی ابداع و تولید شده باشند ولی به سرعت استفاده از آن‌ها گسترش یافت. این تجهیزات کار را برای پزشکان و پرستاران راحت می‌کند و در عین حال رفاه و آرامش بیش‌تری برای بیمار در طول درمان ایجاد می‌کند و طول درمان هم به مراتب کم‌تر می‌شود. از میکروست می‌توان به عنوان نمونه‌ای از این تجهیزات درمانی معرفی کرد که برای تزریق انواع دارو‌ها در شرایط خاص و با سرعت معین به کار می‌رود. در ادامه به بررسی انواع و کاربرد هر یک از این تجهیزات و نقطه تمایز آن‌ها از یک‌دیگر می‌پردازیم.

انواع میکروست 

·میکروست

میکروست یکی از تجهیزات پرکاربرد پزشکی به شمار‌می‌رود که در واقع نوعی رابط بین بیمار و محفظه حاوی دارو و مایع تزریقی است. نحوه کارکرد میکروست به این صورت است که با کمک این ابزار داروی رقیق شده یا مایع دارویی رقیق با سرعتی کنترل شده به بیمار تزریق ‌می‌شود؛ که در غیر این صورت ناگهان حجم عظیمی‌از مایع دارویی وارد بدن بیمار ‌می‌شود.

انوع میکروست

میکروست‌ها در حالت کلی از نظر حجم محفظه خود، به دو نوع تقسیم بندی می‌شوند. در حالت استاندار حجم محفظه میکروست 100 یا 150 میلی لیتر است که با توجه به نوع تزریقاتی که درپیش دارید باید نوع مناسب را برگزینید. این دو نوع میکروست از نظر ساختار و کارکرد هیچ تفاوتی باهم ندارند و تنها نقطه تمایز آن‌ها از هم، حجم محفظه است.

 

خرید میکروست 

با توجه به تفاوتی که در ساختار و کاربرد میکروست‌ها وجود دارد؛ باید قبل از خرید به طور دقیق ویژگی هر یک از این تجهیزات را بشناسید تا بتوانید تجهیزات متناسب با نیازتان را خریداری کنید. به منظور بررسی مشخصات هر یک از این محصولات برای خرید میکروست بررسی وب سایت طب پایتخت به شما توصیه میشود؛ چرا که در این وب سایت طبقه بندی برای همه محصولات وجود دارد و همچنین امکان جست و جو در وب سایت نیز وجود دارد؛ که می‌توانید به راحتی از بین هزاران کالا به محصول مورد به سرعت دست پیدا کنید.

امکان بررسی همزمان ویژگی‌های چند محصول و مقایسه آن‌ها با یکدیگر نیز از طریق وب سایت طب پایتخت برای شما فراهم شده است. همه این‌ها باعث شده شما بتوانید خرید میکروست راحت و آسانی را تجربه کنید. علاوه بر تما‌می‌ نکات مثبت و مزایایی که پیش تر برای این وب سایت اشاره شد؛ ضمانت اصالت کالا و تضمین کیفیت برای تما‌می‌محصولات وجود دارد که این اطمینان را به شما خریداران می‌دهد که به بهترین محصولات موجود در بازار دست می‌یابید.

عوامل موثر بر قیمت میکروست 

علاوه بر اینکه ویژگی‌های محصول در انتخاب و خرید موثر است؛ قیمت میکروست یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیر گذار در انتخاب و خرید محصول است؛ به همین دلیل اطلاع از مهم‌‌ترین عوامل موثر بر قیمت میکروست و ست سرم توصیه ‌می‌شود:

  • کارخانه تولید کننده
  • تولید محصول در داخل یا خارج از کشور
  • ساختار و جنس
  • نحوه بسته بندی
  • هزینه‌های حمل و نقل

نکات استفاده از میکروست 

اگر بسته بندی مشکلی داشت به دلیل اینکه احتمال ورود مواد خارجی و مضر وجود دارد از ان ست استفاده نکنید.

قبل از استفاده از ست پرستاری که قرار است عمل تزریق را انجام دهد باید دستان خود را ضدعفونی کند.

در هنگام خرید و تزریق به بیمار دقت کنید که سوراخ یا پیچ خوردگی در لوله‌ها وجود نداشته باشد.

سخن پایانی

میکروست یکی از متداول و پرکاربردترین تجهیزات، در پزشکی به شمار ‌می‌آید؛ که به منظور تزریق دارو و مایعات دارویی در حالت‌های خاص کاربرد دارد. میکروست باعث تزریق دارو در مدت زمان طولانی می‌شود و این امکان را به شما می‌دهد که به راحتی زمان تزریق را تنظیم کنید؛ شما برای بررسی ویژگی هر یک از این محصولات و آگهی یافتن از قیمت می‌توانید به وب سایت طب پایتخت مراجعه کنید و سپس اقدام به خرید محصول مورد نظر خود کنید.