سطل زباله بیمارستانی

تومان - تومان

سطل زباله بیمارستانی چرخدار و پدالدار

دفع زباله بیمارستانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ اما برای آنکه بتوان آن را دفع کرد باید در مرحله ابتدایی تمامی زباله­ها را از سطح بیمارستان جمع‌آوری کنیم. به این منظور نیاز به تعداد زیادی سطل زباله بیمارستانی خواهیم داشت. از آنجایی که بهداشت در چنین فضایی از اهمیت بالایی برخوردار است باید زباله­ها به صورت تفکیک شده جمع‌آوری شوند. زباله­های عفونی، زباله­های شبه خانگی، زباله­های تیز و برنده، زباله­های دارویی و شیمایی و... در امکان درمانی وجود دارند که همه آن‌ها نباید با هم ترکیب شوند. به همین خاطر به تعداد زیادی سطل زباله بیمارستانی نیاز خواهید داشت. علاوه بر بیمارستان­ها حضور این مخازن زباله برای کلینیک­ها درمانی و سایر مراکز جز الزامات می­باشد.

خرید سطل زباله بیمارستانی

در زمان خرید سطل زباله بیمارستانی با تنوع بسیار زیادی روبه رو خواهید شد؛ اما شما باید متناسب با فضایی که می­خواهید سطل زباله را در آن قرار دهید و نیاز خود آن را انتخاب کنید. مهم‌تر از آنکه باید کیفیت را شرط اصلی خرید خود قرار دهید. شما     می­توانید باکیفیت‌ترین و مناسب‌ترین سطل زباله­های بیمارستانی را از طب پایتخت با قیمت بسیار مناسب و در کم‌ترین زمان خریداری کنید. امکان خرید به تعداد دلخواه شما و همچنین به صورت عمده هم برای مشتریان وجود دارد که قیمت ارزان‌تری هم به همراه خواهد داشت.

نکاتی که برای خرید سطل زباله پدال‌دار بیمارستانی باید بدانید

شاید خرید سطل زباله کار آسانی به نظر برسد اما اینطورها هم که فکر می­کنید نیست. شما باید نکات متفاوتی را در نظر بگیرید. برخی از مهم‌ترین این نکات عبارت‌اند از:

 • جنس سطل زباله

تا به حال با خود پرسیده­اید که چرا سطل­های زباله بیمارستان­ها عموماً از جنس پلاستیک هستند؟ این سطل­ها دائماً باید شسته شوند و همچنین ضدعفونی گردند. پلاستیک متریال مقاوم در برابر عوامل محیطی است که می­توانید دائماً آن را بشویید و ضدعفونی کنید. علاوه بر فضای داخلی بیمارستان برای بخش­های خارجی آن و در فضاهای باز هم می­توانید از این محصول استفاده کنید بی آنکه نگران زنگ زدگی آن در برابر باران و... باشید.

 • وزن سبک و راحتی جا به جایی

برای تخلیه سطل­ها، شست وشو و... باید بتوانید آن‌ها را بلند کرده و جا به جا کنید. هرچه وزن سطل کمتر باشد این کار به راحتی و در بازه زمانی کمتری انجام خواهد شد. پس بهتر است به سراغ یک محصول سبک بروید.

 • تنوع رنگی

شاید جالب باشد اما برای خرید سطل زباله بیمارستانی باید به رنگ آن هم توجه کنید. این تنوع رنگ در زمان تفکیک زباله­ها بسیار اهمیت دارد. برای مثال: زباله­های عفونی در سطل آشغال­های زرد، قابل بازیافت­ها در سطل آشغال سبز و خوراکی و مواد غذایی در سطل آشغال قرمز.

 • حجم مورد نیاز

سطل­های زباله در اندازه­های گوناگونی ساخته می­شوند. شما برای تمامی بخش­های بیمارستان به سطل زباله­های بزرگ نیاز نخواهید داشت. برخی از بخش­ها باید سطل اشغال کوچکی داشته باشند تا زود به زود تخلیه شوند. به همین خاطر باید به این نکته توجه کنید.

 • داشتن درب

از دیگر نکاتی که هنگام خرید سطل زباله باید در نظر بگیرید، وجود درب است. بگذارید واضح برایتان بگوییم سطلی که درب نداشته باشد برای فضای بیمارستان مناسب نخواهد بود. به عبارتی وجود درب یک الزام است و حتماً باید در هنگام خرید توجه کنید که سطل انتخابی شما دارای درب محکم باشد و روی سطل بسته شود.

قیمت سطل زباله بیمارستانی

قیمت سطل زباله بیمارستانی به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی­توان قیمت مشخصی برای آن بیان کرد. هر برندی با توجه به مرغوبیت متریالی که برای تولید محصول خود در نظر دارد و همچنین با توجه به استاندارد هایی که رعایت می­کند قیمت متفاوتی را تعیین می­کنند. عوامل دیگری هم در تعیین هزینه فروش سطل زباله بیمارستانی دخیل است که می­توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • جنس سطل
 • ظرفیت و اندازه
 • کشور سازنده

شما می­توانید با خرید آنلاین، انواع سطل زباله بیمارستانی را با قیمت بسیار مناسب‌تری تهیه کنید.

بهترین برندهای سطل زباله بیمارستانی

برندهای مختلف داخلی و خارجی این سطل­ها را تولید می­کنند؛ اما ما به شما برندهای داخلی را توصیه می­کنیم. چرا که در کنار کیفیت درجه یکی که دارند بخار تولید داخل کشور بودن قیمت کمتری داشته و مقرون به صرفه هستند. همچنین خرید نوع داخلی سبب حمایت از تولید کننده داخلی هم می­شود. از برترین برندهای تولید کننده سطل زباله بیمارستانی که بسیار محبوب و پر فروش است می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سبلان
 • پرهام پلاست آریا
 • آذین صنعت

انواع سطل زباله بیمارستانی

تنوع سطل­های بیمارستانی با توجه به طراحی و کاربردی که دارند بسیار زیاد است. همچنین با توجه به ظرفیت هم انواع گوناگونی دارد. ظرفیت این سطل­ها بر حسب لیتر محاسبه می­شود. هرچه ظرفیت بیشتری داشته باشد قیمت آن هم بیشتر خواهد بود. در ادامه با برخی از انواع سطل زباله بیمارستانی آشنا خواهیم شد.

سطل زباله بیمارستانی پدال‌دار

سطل زباله بیمارستانی پدال‌دار همانطور که از نام آن مشخص است دارای پدال برای باز و بسته کردن درب سطل است. این پدال در بخش زیری سطل و مقابل آن قرار دارد. با خرید سطل زباله پدال‌دار دیگر برای باز کردن درب آن نیاز به دست نخواهد بود و شما با پا می­توانید آن را باز یا بسته کنید. این سطل­ها به دلیل عدم برخورد با دست برای بخش­های ایزوله بیمارستان بسیار مناسب است. البته در بخش­های عفونی و... هم می­توان از آن استفاده کرد. قیمت سطل زباله پدال‌دار به نسبت دیگر نمونه­ها بیشتر می­باشد.

سطل زباله چرخدار بزرگ

 سطل زباله چرخ دار دارای چرخ­هایی است که در قسمت کف سطل در نظر گرفته شده است. وجود این چرخ­ها سبب حرکت آسان آن می­شود. از اینجایی که سطل زباله چرخدار در ابعاد بزرگ می­باشد و حمل آن سخت است با وجود این چرخ­ها جابه جایی بسیار راحتی خواهد داشت. سطل زباله چرخدار پلاستیکی است و وزن سبکی دارد حضور چزخ­ها هم سبب می‌شود تا بتوان مسافت طولانی هم آن را حمل نمود. می­توانید از سطل زباله چرخدار بزرگ در اورژانس، بخش بستری، حیاط و... که زباله­های زیادی در طول روز جمع می­شود قرار داده و مورد استفاده قرار دهید.