لا انگشتی ( پد انحراف انگشت شست پا )

تومان - تومان

خرید لا انگشتی

اصطلاح هالوکس والگوس برای اولین بار توسط کارل هوتر در سال 1870 ذکر شد. این بیماری، شایع‌ترین ایراد ظاهری جلوی پا و انگشتان آن است که استخوان بندی را با مشکل مواجه می‌کند. 23 درصد از افراد 18 تا 65 ساله و بیش از 35 درصد از افراد بالای 65 سال، به این بیماری و عارضه مبتلا هستند. در اصطلاحات پزشکی، به آن بونیون یا گانگلیون نیز می‌گویند. در این اختلال شست پا از حالت عادی خود خارج می‌شود و به سمت لبه بیرونی پا می‌رود. در هالوکس والگوس، سر استخوان متورم بوده و اغلب دردناک است و ممکن است به کف پا نیز فشار بیاورد.

در این ناهنجاری، انگشت شست پا تقریباً همیشه نوعی درد دارد و به سمت لبه بیرونی پا منحرف می‌شود؛ بنابراین با هالوکس والگوس، تاندون در انگشت شست پا دیگر به موازات انگشت شست و مستقیم در مفصل قرار نمی‌گیرد. این امر باعث ایجاد یک برآمدگی در حال رشد و معمولاً دردناک و ملتهب در مفصل خواهد شد. روش های درمانی مختلفی برای از بین بردن این مشکل توصیه می‌شوند، در این بین یکی از بهترین راه حل‌ها، استفاده از لا انگشتی می‌باشد. این وسیله سیلیکونی می‌تواند تأثیر بسزایی در بهبود این بیماری داشته باشد. با استفاده مداوم از آن، این اختلال کنترل شده و بر طرف می‌شود. حتی اگر احتمال می‌دهید در آینده دچار این مشکل خواهید شد، می‌توانید با خرید لا انگشتی پا، از این عارضه جلوگیری کنید.

در مراحل اولیه بسیاری هالوکس والگوس را صرفاً یک مشکل در زیبایی می‌دانند. تغییر شکل پا، می‌تواند برای مدت طولانی بدون درد باقی بماند. با گذشت زمان، تغییر ظاهری تشدید می‌شود؛ اما آسیب به مفصل متاتارسوفالانژیال و جلوی پا، همچنان در حال افزایش است؛ بنابراین شما باید پیش از وقوع و یا در اوایل اتفاق افتادن آن، برای درمان اقدام نمایید. هرچه زودتر برای درمان اقدام کنید، هم زودتر بهبود پیدا می‌کنید و هم می‌توانید از روش های ساده‌تر و بدون درد کمک بگیرید.

هالوکس والگوس همیشه دردناک نیست. بسیاری از مبتلایان، حداقل در اوایل اختلال، تأثیر آن را بر زندگی روزمره‌شان احساس نمی‌کنند. با این حال بهتر است نسبت به آن بی توجه نباشید و حتماً با خرید یک لا انگشتی پا، این ایراد را هرچه زودتر برطرف کنید.

نکاتی که برای خرید لا انگشتی باید در نظر داشته باشید

هالوکس و والوگس یک ناهماهنگی مفصل در بخش انگشت شست پا است، جایی که شست پا (هالوکس) به پا (مفصل متاتارسوفالانژیال) می‌رسد. این ناهماهنگی می‌تواند باعث التهاب، قرمزی، حساسیت و درد شود. همچنین می‌تواند باعث تشکیل استخوان اضافی گردد. این یک بدشکلی پیش‌رونده است، به این معنی که می‌تواند در طول زمان بدتر شود. بسیاری از افراد می‌خواهند بدون جراحی مداوا شوند و یا مشکل آن ها به گونه‌ای نیست که به جراحی نیاز داشته باشد. شما می‌توانید با خرید لا انگشتی و استفاده از آن، این عارضه را به شکل کاملاً طبیعی درمان کنید. هنگام خرید هالوکس والوگس، باید برخی نکات را در نظر بگیرید تا انتخاب موفقیت آمیزی داشته باشید. با در نظر گرفتن پارامترهایی که در ادامه مطرح کرده‌ایم، می‌توانید با آگاهی بیشتری برای انتخاب محصول اقدام کنید.

 • انواع آن و کارکردشان را بشناسید
 • در نظر بگیرید که کدام نوع برای مشکل شما مناسب است
 • بهتر است نظر یک پزشک و یا فرد مطلع را راجع به این درمان بپرسید، زیرا برخی از افراد احتیاج به عمل دارند
 • در استفاده از آن ها دقت کنید و حتماً تداوم داشته باشید
 • محصولات اصل بخرید تا کیفیت بالا و کارایی خوبی داشته باشند
 • نمونه‌های طبی را تهیه کنید
 • برای درمان از لا انگشتی سیلیکونی استفاده کنید

 

 

لا انگشتی مناسب چه کسانی است؟

بدشکلی هالوکس والگوس، یک وضعیت پاتولوژیک بسیار شایع است که معمولاً ناتوانی دردناکی ایجاد می‌کند. این بیماری به عنوان یک اختلال زیبایی و مشکل ناشی از انحراف جانبی انگشت بزرگ پا و انحراف داخلی اولین استخوان متاتارس، محسوب می‌شود. کسانی که این مشکل را دارند و یا ممکن است با آن مواجه شوند، با استفاده از لا انگشتی، قادر خواهند بود جلوی روند پیش روی آن را بگیرند و یا از بروز آن جلوگیری نمایند. هرچه زودتر برای خرید لا انگشتی و درمان خود از این طریق اقدام کنید، زودتر به نتیجه خواهید رسید.

مزایای خرید لا انگشتی

همان‌طور که گفته شد، این مشکل بسیار رایج است و ممکن است برای هر فردی رخ بدهد. در اثر پوشیدن کفش‌های نامناسب و یا موارد دیگر، استخوان پا به شکل کج و نا هموار به شست پا رشد می‌کند. در ابتدا این انحراف جزئی می‌باشد و زیاد درد ندارد، اما با گذشت زمان، این دردها تشدید می‌شوند و شکل ظاهری آن نیز بدتر خواهد شد. بر اساس اینکه این عارضه چقدر پیشرفت کرده است، نوع درمان هم متفاوت خواهد بود.

یکی از راه‌ها انجام جراحی است. با این حال به دلیل خطرات پزشکی عمومی و محدودیت‌های بعد از عمل در زندگی روزمره، در مواردی که پیشرفت زیادی نداشته است، از این روش استفاده نمی‌کنند. با این حال، تمایل برای رسیدن به یک نتیجه خوب، خواسته‌ای طبیعی است و در میان اهداف جراحی هالوکس والگوس از اولویت بالایی برخوردار می‌باشد. با این حال اگر بتوانید با روش های دیگر این مشکل را حل کنید، قطعاً هم در هزینه‌ها و هم وقت خود صرفه جویی خواهید کرد.

 • صرفه جویی در هزینه‌ها
 • هزینه پایین
 • صرفه جویی در وقت
 • درمان ساده و بدون درد
 • درمان موفق
 • بهبود وضعیت بعد از مدتی کوتاه
 • جلوگیری از ایجاد هالوکس و والوگس
 • کارآمدی در عین قیمت پایین
 • و...

 

قیمت لا انگشتی

یکی از مهم‌ترین دغدغه های هر فرد هنگام خرید لا انگشتی، قیمت آن می‌باشد. قیمت هالوکس والوگس به عوامل مختلفی از جمله قابلیت شستشو، کشور سازنده، جنس لا انگشتی، پد دار بودن یا نبودن و ... سایر موارد بستگی دارد.

بهترین برند های لا انگشتی

یکی دیگر از مهم‌ترین مسائل، برندی است که به تولید و فروش لا انگشتی های طبی می‌پردازد. همان‌طور که می‌دانید، محصولات تقلبی زیاد هستند و با استفاده از یک نمونه اصل، متوجه تفاوت آن ها خواهید شد. در اصل شما می‌توانید به راحتی انواع آن ها را تهیه کنید و با خرید از یک مرکز معتبر، از ابتلا به این بیماری جلوگیری کنید. همچنین می‌توانید جلوی رشد آن را بگیرید و سلامت و زیبایی انگشتان پای خود را تضمین نمایید. بهترین برند ها شامل موارد زیر می‌شوند.

 • پاک سمن
 • طب و صنعت
 • آدور

شما می‌توانید تمامی محصولات و برند های مذکور و بسیاری از لوازم و تجهیزات پزشکی دیگر را از مرکز خرید طب پایتخت، تهیه نمایید.