دستگاه گرم کننده بیمار

تومان - تومان

خرید دستگاه گرم کننده بیمار با بهترین قیمت بازار

گرم کردن بیمار تنها برای ایجاد آرامش نیست، بلکه می‌تواند باعث بهبود نتایج بالینی شده و با حفظ نورموترمی، رضایت بیمار را افزایش دهد. علاوه بر این استفاده از دستگاه گرم کننده بیمار می‌تواند از هیپوترمی ناگهانی بیمار، پس از عمل جراحی جلوگیری کرده و به کاهش عفونت، کمک کند. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با سازوکار و نحوه خرید دستگاه گرم کننده بیمار، آشنا شوید.

خرید دستگاه گرم کننده بیمار

گرم نگه‌داشتن بدن بیمار پس از عمل جراحی از اهمیت بالایی برخوردار است، چراکه در صورت عدم تنظیم دما، بیمار می‌تواند به راحتی دچار هیپوترمی شود. حتی هیپوترمی خفیف نیز می‌تواند خونریزی، درد و عفونت بیمار را افزایش داده و روند بهبود زخم‌ها را به تأخیر بیندازد؛ بنابراین لازم است که از تجهیزات مناسب برای گرم نگه‌داشتن بدن بیمار، استفاده شود. روش‌های مؤثری از جمله: پدهای رسانای الکتریکی، دستگاه گرم کن بیمار، لباس‌های منعکس‌کننده و...، می‌تواند در کاهش خطر و اثرات عدم تعادل دمایی بدن بیمار، نقش داشته باشد.

اما با توجه به حساس و سریع بودن فرآیند جراحی، لازم است که از روشی مؤثر و در دسترس مورد برای گرم کردن بدن بیمار استفاده کنید. ازاین‌رو خرید دستگاه گرم کننده بیمار می‌تواند بهترین گزینه باشد، چراکه سایر روش‌ها ممکن است بیش‌ازحد وقت‌گیر و پرهزینه، باشند و یا اثربخشی مطلوبی ارائه ندهند.

دستگاه گرم کن بیمار متشکل از لوله، پتو و سیستم گرم کن است. درواقع دستگاه گرم کننده بیمار، هوای گرم شده را از طریق لوله‌ها، به پتوی مخصوص انتقال می‌دهد و بدین ترتیب، دمای مطلوب بدن بیمار را تنظیم می‌کند. از این دستگاه می‌توان حین عمل و بعد از عمل استفاده کرد، چراکه با اعمال داروهای بیهوشی، بدن بیمار قادر به تنظیم دمای بدن خود نیست و برای عملکرد مطلوب سیستم ایمنی، به سازوکاری برای تنظیم دما، نیاز دارد. درنهایت پتوی دستگاه گرم کن، رطوبت اضافی را از طریق سازوکار مخصوصی که دارد، به سطح زیرین خود تخلیه می‌کند. این سازوکار می‌تواند نقش مؤثری در کاهش عفونت در بیماران داشته باشد.

در تهیه دستگاه گرم کن بیمار به چه نکاتی توجه کنیم؟

معمولاً پزشکان و متخصصان درمانی، گزینه‌های مختلفی از انواع دستگاه گرم کن بیمار را به شما پیشنهاد می‌دهند، اما برای اطمینان از عملکرد و اثربخشی دستگاه، لازم است که ویژگی‌های هر نمونه را به خوبی مورد مطالعه و بررسی قرار دهید. پس‌ازآن می‌توانید نمونه مناسب را انتخاب کرده و درباره استفاده از آن با پزشک متخصص خود مشورت کنید. چراکه استفاده از نمونه‌های نامناسب و عدم مطابقت دستگاه با شرایط بیمار، می‌تواند باعث بروز خطرات جبران‌ناپذیری در روند بهبود بیمار شود؛ ازاین‌رو لازم است که به ویژگی‌های دستگاه و شرایط بیمار، توجه کنید و هوشمندانه‌ترین انتخاب را برای خرید دستگاه گرم کن بیمار، داشته باشید.

 توجه به نکات زیر می‌تواند به شما در تجربه خریدی رضایت‌بخش‌تر و دستیابی به نتایج بهتر، کمک کند:

 • مهم‌ترین عامل در خرید دستگاه گرم کننده بیمار، راحتی و آرامش شماست؛ بنابراین لازم است که نمونه‌های مختلف را با توجه به شرایط شناختی و راحتی بدن خود، مورد بررسی قرار دهید.
 • دستگاه گرم کن بیمار باید دارای نمایشگرهای دقیق باشد؛ چراکه ایمنی بیمار تحت تأثیر کنترل دمای دقیق دستگاه قرار دارد. ازاین‌رو باید از طریق نمایشگر، به طور دقیق و مداوم قابل‌اندازه‌گیری باشد.
 • حتماً از گرم‌کننده‌هایی با سیستم استاندارد و قابلیت دفع غبار و آلودگی استفاده کنید؛ بدین ترتیب می‌تواند از کنترل سطح عفونت و بهبود روند درمانی، اطمینان حاصل کنید.
 • دستگاه‌هایی با قیمت‌های نامعقول و بسیار پایین‌تر از سطح انتظار، ممکن است دارای ضعف‌های کیفیتی باشند؛ این در حالی است که محصولات درمانی، به دلیل تأثیرگذاری بر روند درمانی، باید از بالاترین کیفیت‌ها برخوردار باشند. لذا لازم است که هنگام خرید، حتماً از کیفیت مطلوب دستگاه، اطمینان حاصل کنید.
 • حتماً هنگام خرید به گارانتی و نشان کیفیت دستگاه گرم کننده بیمار، توجه داشته باشید.
 • دستگاه گرم کن، به سازوکار و شرایط نگهداری ویژه‌ای نیاز دارد؛ به عنوان مثال: باید دستگاه را به طور مرتب با مواد مخصوص، تمیز کنید، فیلترهای دستگاه باید به طور منظم تعویض شود و...؛ ازاین‌رو هنگام خرید حتماً درباره شرایط نگهداری را از مشاوران فروش، سؤال کنید.
 • دستگاه گرم کننده باید مجهز به سیستم هشدار سمعی و بصری باشد و هرگونه اختلالات دمای بدن بیمار را نمایش دهد.

قیمت دستگاه گرم کننده بیمار

عوامل مختلفی بر قیمت دستگاه گرم کننده بیمار تأثیرگذارند؛ به عنوان مثال: نوع نمایشگر دستگاه، فیلتر HEPA، جهت ممانعت از ورود گردوخاک به پتو و دستگاه، قابلیت اتصال پتو به گم کننده، برند محصول، کشور سازنده، کارکرد سنسورها، گارانتی و خدمات پس از فروش و...، می‌توانند در تفاوت قیمت انواع مختلف دستگاه گرم کننده، نقش داشته باشند. ازاین‌رو نمی‌توان قیمت واحدی بر نمونه‌های مختلف دستگاه گرم کننده در نظر گرفت.

البته با توجه به مزایایی که دستگاه‌های گرم کننده بیمار ارائه می‌دهند، می‌توان گفت که ارزش سرمایه‌گذاری هزینه خرید را دارند. در ادامه می‌توانید برخی مزایا خرید دستگاه گرم کننده بیمار را مشاهده کنید:

 • امکان کنترل دمای مناسب به‌وسیله نمایشگر
 • گزینه‌ای مقرون به صرفه برای کنترل دمای بدن بیمار پس از عمل جراحی
 • بهبود سیستم ایمنی و افزایش اثربخشی درمان
 • پوشش کامل اعضای بدن
 • حفظ نورموترمی بیمار پس از جراحی، بدون به خطر انداختن بیمار
 • مجهز به سیستم‌های سمعی و بصری برای هشدار دمای بدن بیمار
 • امکان حمل و نصب آسان

و...

برای اطلاع دقیق از قیمت انواع دستگاه‌های گرم کننده می‌توانید نمونه‌های مختلف را در طب پایتخت مورد بررسی قرار داده و یا با مشاوران ما در تماس باشید.

بهترین برندهای دستگاه گرم کننده بیمار

از آنجایی که حفظ نوروترمی و حفظ دمای مرکزی بدن در بیماران از اهمیت بالایی برخوردار است، لازم است که نمونه‌هایی با دقت بالا، و بهترین شیوه‌های مدیریت دما برای استفاده انتخاب کنید. نمونه‌های دستگاه گرم کننده بیمار برند کوکون، وارم تاچ و...، از مواد تضمین‌شده باکیفیت و تکینک‌های پیشرفته تولید شده‌اند و تطابق موردنیاز با استانداردهای روز را ارائه می‌دهند. این گرم‌کننده‌ها و سایر نمونه‌ها را می‌توانید با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت، در فروشگاه طب پایتخت خریداری کنید. دستگاه‌های ارائه‌شده در طب پایتخت با گارانتی معتبر و خدمات ویژه پس از فروش ارائه می‌شوند و مشتریان می‌توانند خریدی مطمئن را با تضمین کیفیت، تجربه کنند.