زانو بند طبی

تومان - تومان

اگر هنگام راه رفتن احساس درد و سنگینی دارید و یا اگر درگیر آسیب یا عارضه خاصی در ناحیه زانو هستید، استفاده از زانو بند طبی می‌تواند در کاهش درد و راه رفتن بدون مشکل، برای شما بسیار مؤثر باشد. درواقع زانوبندهای طبی می‌توانند با افزایش خون‌رسانی و کاهش فشار در ناحیه آسیب‌دیده، درد را از بین برده و راه رفتن را آسان‌تر کنند. در ادامه با طب پایتخت همراه باشید تا با کسب اطلاعات جامع درباره ویژگی‌ها، نکات کلیدی، نحوه خرید و قیمت زانو بند طبی، بتواند نتایجی مؤثر و خریدی رضایت‌بخش را تجربه کنید.

قیمت و خرید زانو بند طبی با کیفیت

خرید زانو بند طبی چه برای اولین بار و چه به منظور جایگزینی با نمونه قبلی، می‌تواند کمی مشکل باشد؛ چراکه این محصولات در اشکال و اندازه‌های مختلفی وجود دارند و با وجود تفاوت در ویژگی آن‌ها، کسب اطمینان از اثربخشی و رفع آسیب، دشوار است؛ اما نگران نباشید، درواقع با کسب اطلاعات جامع و دریافت راهنمایی‌های تخصصی می‌توانید مناسب‌ترین نمونه را برای خرید انتخاب کنید. تنها کافیست مطالبی که در ادامه بیان شده است را با دقت بررسی کنید و در پایان خواهید دید که چگونه می‌توانید به آسانی، زانو بند طبی خود را انتخاب کنید.

برای تهیه زانو بند طبی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

به‌طورکلی هنگام خرید زانو بند طبی باید به سه نکته اصلی توجه داشته باشید:

 • نوع آسیب

قبل از انتخاب زانو بند، باید از نوع آسیب زانوی خود اطمینان حاصل کنید، اگر تاکنون درباره عارضه خود مطمئن نیستید، حتماً برای تشخیص به پزشک مراجعه کنید. درواقع خرید زانوبندی که برای نوع آسیب در زانوی شما طراحی نشده باشد، می‌تواند منجر به تحمیل آسیب بیشتری در آن ناحیه بشود. هر یک از زانوبندهای طبی به‌طور متفاوتی طراحی شده و دارای ویژگی و اجزای خاصی هستند و باعث پشتیبانی و کاهش فشار در ناحیه خاصی از زانو می‌شوند.

 • سطح پشتیبانی از زانو فعالیت های برنامه ریزی شده

برخی از انواع آسیب‌ها، به پشتیبانی بیشتری نسبت به سایر موارد دارند؛ به عنوان مثال: پس از عمل جراحی، زانو برای بهبودی و تثبیت، نسبت به آسیب‌های جزئی مثل دررفتگی تاندون، به پشتیبانی بیشتری نیاز دارد.

علاوه بر این نوع و میزان فعالیتی که در طول روز برای پیش‌بینی می‌کنید نیز، یکی از عوامل مهم در خرید زانو بند طبی است. به عنوان مثال: افرادی که دارای عارضه خفیف زانو هستند، اما همچنان به دویدن ادامه می‌دهند، به زانوبندی با پشتیبانی جزئی، برای تسکین درد و کاهش فشار ناشی از آسیب هستند. همچنین در مواردی که افراد به دوره استراحت یا حداقل حرکت زانو نیاز دارند، استفاده از زانوبندهایی با پشتیبانی بالا توصیه می‌شود. علاوه بر این با تغییر و پیشرفت در ناحیه آسیب‌دیده، نوع زانو بند تغییر می‌کند و در صورت نتایج مثبت، سطح پشتیبانی آن کاهش پیدا می‌کند.

 • سایز زانو بند طبی

اکثر زانوهای بند طبی دارای سایزبندی هستید تا بدین ترتیب مطمئن شوید که زانوبندی با اندازه صحیح و متناسب با اندازه زانوی شماست. درست مانند آنچه درباره نوع زانو بند وجود دارد، استفاده از زانوبند با اندازه نامناسب نیز می‌تواند منجر به افزایش اثرات آسیب در زانو شود. به عنوان مثال: استفاده از زانوبندی با اندازه خیلی تنگ می‌تواند فشار زیادی به ناحیه آسیب وارد کند و باعث افزایش درد در آن ناحیه شود. همچنین زانوبندهایی با سایز بزرگ‌تر از زانو، پشتیبانی لازم را ارائه نخواهند کرد و بدین ترتیب آسیب بیشتری حین فعالیت، در زانو ایجاد می‌شود.

قیمت زانو بند طبی

زانو بند طبی در انواع و اشکال مختلفی ارائه می‌شود، ازاین‌رو نمی‌توان به‌طور دقیق قیمت واحدی برای آن در نظر گرفت. درواقع عوامل مختلفی از جمله: نوع زانو بند، جنس، برند، داخلی یا خارجی بودن، هزینه ارسال و...، در تعیین قیمت زانو بند طبی نقش دارند. برای اطلاع دقیق از قیمت انواع زانو بند طبی می‌توانید نمونه‌های مختلف آن را در طب پایتخت مشاهده کنید و یا با مشاوران ما در ارتباط باشید.

بهترین برندهای زانو بند طبی

سلامتی همیشه موضوعی است که در آن نباید هیچ کم و کاستی وجود داشته باشید، به همین دلیل است که برای خرید زانو بند طبی باید به دنبال خرید بهترین و باکیفیت‌ترین نمونه‌ها، برای تضمین اثربخشی و رفع آسیب در زانوی خود باشید. موارد زیر را می‌توان به عنوان بهترین برندهای زانو بند طبی معرفی کرد؛ تمام این نمونه‌ها را می‌توانید در طب پایتخت خریداری کنید:

 • زانو بند آدور
 • زانو بند طب و صنعت
 • زانو بند تن یار
 • زانو بند طب پاکان
 • زانو بند پاک سمن

مشخصات زانو بند طبی خوب

با بررسی ویژگی‌ها و نکات خرید زانو بند طبی می‌توانید به درک درستی از چگونگی انتخاب نمونه مناسب دست پیدا کنید. در ادامه به منظور جمع‌بندی موارد گفته‌شده، به بیان خلاصه‌ای از مشخصات یک زانو بد طبی خوب و مناسب خواهیم پرداخت:

 • زانو بند باید سایزبندی درست و مطابق با اندازه زانوی شما داشته باشد.
 • زانو بند طبی خوب باید مطابق با استانداردهای روز طراحی شده باشد و ساختاری ایمن داشته باشد.
 • زانو بند طبی باید به خوبی از زانوی شما پشتیبانی کند، به‌طوری‌که بتوانید بدون مشکل به انجام فعالیت های امکان‌پذیر بپردازید.
 • زانو بند خوب باید متناسب با نوع آسیب زانوی شما طراحی شده باشد و بتواند بهترین سازوکار را برای بهبودی ارائه دهد.

انواع زانو بند طبی

همان‌طور که پیش‌ازاین بیان کردیم، زانوبندهای طبی نمونه‌های مختلفی دارند که هرکدام از آن‌ها برای نوع خاصی از آسیب‌ها طراحی شده‌اند. در ادامه می‌توانید برخی موارد از انواع زانو بند طبی را مشاهده کنید:

 • زانو بند فنردار

این نمونه زانو بند طبی دارای بافت‌های U شکل و پدهای تعبیه‌شده در اطراف کشکک است و با فنرهای مارپیچی که در اطراف زانو ارائه می‌دهد، می‌تواند ثبات و حمایت لازم را در اطراف زانو ایجاد می‌کند.

 • زانو بند سگگ دار

زانوبندهای سگگ دار مطابق با پیشرفته‌ترین استانداردهای جهانی ساخته شده‌اند و با ایجاد فشار و گرمای موضعی در ناحیه آسیب، می‌توانند مشکلاتی از جمله: سائیدگی زانو و آرتروز را برطرف نمایند.

 • زانو بند قابل تنظیم

همان‌طور که از نام این زانو بند پیداست، می‌توانید بدون کاهش کیفیت و عملکرد، آن را مطابق با سایز زانوی خود تنظیم کنید. زانوبندهای قابل تنظیم را می‌توانید برای مواردی ازجمله: پشتیبانی زانو پس از جراحی، سائیدگی غضروف، کاهش درد و...، استفاده کنید.

 • زانو بند نئوپرن

زانو بند طبی نئوپرون ساخته شده از دو لایه پارچه ضد حساسیت و استاندارد است و با افزایش جریان خود و گرم کردن ناحیه آسیب‌دیده، می‌تواند منجر به کاهش فشار روی کشکک و کاهش درد شود.

 امیدواریم پس از مطالعه مطالب بالا، خرید زانو بند طبی را با اطمینان بیشتری به انجام برسانید. لازم به ذکر است که این موارد تنها بخشی از نمونه‌های مختلف زانوبندهای طبی هستند که می‌توانید و رفع آسیب زانوی خود از آن‌ها کنید. علاوه بر این موارد می‌توانید نمونه‌های مختلف از برندهای داخلی و خارجی را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در طب پایتخت، به عنوان مرجع معتبر فروش زانو بند طبی، خریداری کنید. همچنین می‌توانید پیش از خرید برای کسب راهنمای بیشتر و افزایش اطمینان از خرید، با مشاوران طب پایتخت در ارتباط باشید. خریدی مؤثر رضایت‌بخش را برای شما آرزومندیم.